Job Openings Пиколо

About the job Пиколо

Търсим да назначим Пиколо за нашия Хотел в Капитан Андреево, България.

Работата е в приятна атмосфера и сплотен екип, като се набляга на вниманието към гостите и детайлите в обслужването.

Спазването на фирмената култура и отношението към работата и имиджа на хотела са основен приоритет на персонала.

Изисквания:

  • Опит на подобна позиция.
  • Завършено Средно образование.
  • Шофьорска книжка категория B.
  • Чисто съдебно минало.
  • Изряден външен вид и приятни маниери.
  • Дискретност и вежливост.
  • Възможност за гъвкаво работно време (включително нощни смени).

Отговорности:

  • Посреща пристигащите гости, помага с пренясянето на багажа и ги придружава до техните стаи, следвайки стандартите за обслужване.
  • Пренася багаж до и от стаите, автомобилите, на ръка или използвайки багажни колички.
  • Обяснява действието на уредите в стаите, като брави, вентилационни системи и телевизори.
  • Насочване към правилно паркиране на автомобилите и организация на паркинга.
  • Съдействие на други отдели в хотела при пренасяне на консумативи.
  • Работа в екип с останалите отдели в хотела.

Предлагаме:

  • Конкурентна заплата.
  • Безплатно настаняване.
  • Осигурено изхранване.
  • Осигурен транспорт до работното място.
  • Допълнителна здравна застраховка.
    Бонуси.
  • Приятелска и подкрепяща работна среда.
  • Професионално развитие в разрастваща се местна компания с международни стандарти за професионализъм.

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, кандидатствайте сега!

Моля, имайте предвид, че ще се свържем само с кандидатите одобрени по документи.

Всички данни, предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.