Job Openings Камериер/ка

About the job Камериер/ка

Търсим да назначим Камериер/ка за нашия Хотел в Капитан Андреево, България.

В тази роля ще се грижите за чистотата и уютната обстановка в стаите и общите помещения на хотела.

Изисквания:

  • Опит като камериер/ка или в сферата на хотелиерството.
  • Внимателност към детайлите и способност за работа в динамична среда.
  • Добри комуникативни умения и приветлиев външен вид.
  • Способност за работа самостоятелно и като част от екип.
  • Готовност за работа във вечерни и утринни смени, както и в уикенди и празнични дни.

Отговорности:

  • Поддържане на чистотата и реда в стаите и общите помещения, съобразно стандартите за качество и хигиена на хотела.
  • Изпълнение на ежедневни задачи за почистване и подреждане на стаите, включително леглата, почистване на мебели и други повърхности.
  • Поддръжка и снабдяване с чисти хавлии, спално бельо и други необходими материали за всички стаи и бани.
  • Обслужване на специални заявки и изисквания на гостите, като предоставяне на допълнителни артикули, например допълнителни хавлии, детска кушетка и др.

Предлагаме:

  • Конкурентна заплата.
  • Безплатно настаняване.
  • Осигурено изхранване.
  • Осигурен транспорт до работното място.
  • Допълнителна здравна застраховка.
    Бонуси.
  • Приятелска и подкрепяща работна среда.
  • Професионално развитие в разрастваща се местна компания с международни стандарти за професионализъм.

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, кандидатствайте сега!

Моля, имайте предвид, че ще се свържем само с кандидатите одобрени по документи.

Всички данни, предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.