Job Openings React Senior Developer

About the job React Senior Developer

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, dostarczającą innowacyjne rozwiązania IT dla przemysłu budowlanego. Specjalizujemy się w produkcji systemów wspierających tworzenie, zbieranie, katalogowanie, analizę i udostępnianie danych. Opracowujemy kompleksowe rozwiązania wykorzystujące w innowacyjny sposób najnowsze technologie IT.

Nasz zespół składa się z doświadczonych menadżerów, uznanych pracowników akademickich i utalentowanych programistów wielokrotnie nagradzanych w międzynarodowych konkursach. Dołączając do nas zyskujesz okazję, aby rozwijać się wraz z naszą firmą. Pracując z nami będziesz współtworzył swoje miejsce pracy i miał realny wpływ na nasze produkty.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Mamy wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie w zarzadzaniu firmami i projektami w największych globalnych korporacjach
  • Dysponujemy silnym zapleczem akademickim
  • Wytwarzaliśmy i wdrażaliśmy oprogramowanie w największych firmach w Polsce
  • Nasz zespół programistów zdobywał doświadczenie realizując projekty w Polsce i na świecie
  • Współpracujemy z klientami z wielu krajów (m.in. UK, USA, Norwegia)
  • Budujemy naszą firmę wraz z naszymi pracownikami
  • Twój rozwój i komfort pracy są dla nas bardzo ważne
  • Oferujemy elastyczne formy pracy, również możliwość pracy zdalnej
  • Gwarantujemy profesjonalne i przyjazne środowisko pracy
  • Pracujemy w pozytywnej atmosferze i skupiamy się na wspólnym poszukiwaniu rozwiązań
  • Rozwiązujemy problemy posługując się nowoczesnymi narzędziami i efektywnymi metodami

Opis stanowiska:

  • Rozwijanie webowych aplikacji klienckich w technologii React + Typescript
  • Planowanie technicznych aspektów nowych funkcji aplikacji
  • Dbanie o dobre standardy i wysoką jakość kodu, przeprowadzanie code review
  • Dostarczanie wsparcia merytorycznego pozostałym członkom zespołu
  • Współpraca w planowaniu pracy z zespołem odpowiedzialnym za backend oraz projektantami UX

Podstawowe wymagania:

  • Ponad 3 lata doświadczenia w tworzeniu frontendu aplikacji webowych
  • Ponad 2 lata doświadczenia w pracy w frameworku React
  • Znajomość bibliotek: React Redux, React Router, Redux Saga
  • Znajomość Typescripta oraz systemu kontroli wersji (Git)
  • Umiejętność optymalizowania kodu
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych, snapshotowych i E2E

Nie wymagamy, ale docenimy również:

  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
  • Znajomość podstawowych założeń DomainDriven Design
  • Umiejętność tworzenia algorytmów i rozumienie struktur danych
  • Umiejętność programowania reaktywnego
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami mapowymi, danymi GIS

Ofertę kierujemy do Ciebie, jeżeli:

  • Lubisz, gdy twoje pomysły są doceniane i wdrażane
  • Cenisz sobie wysoką jakość kodu
  • Chcesz dzielić się wiedzą i doświadczeniem z resztą zespołu
  • Szukasz pracy nad złożonymi systemami i ciekawymi problemami
  • Lubisz tworzyć rozwiązania i produkty, które mają realną wartość dla klientów
  • Chcesz mieć wpływ na ostateczny kształt produktu

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy zatrudnienia: B2B, UOD, UOP
  • Pracę w mych zespołach o płaskiej strukturze
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Budżet na konferencje i szkolenia zewnętrzne