Job Openings Full Stack Software Developer

About the job Full Stack Software Developer

Poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań technologicznych oraz potrafią uczyć się nowych rzeczy. Jesteśmy niewielką firmą łączącą tematykę digitalizacji budownictwa (BIM) oraz wytwarzania wysokiej jakości oprogramowania, dlatego też zatrudniamy ekspertów w obu dziedzinach. Na co dzień pracujemy w małych zespołach i doceniamy indywidualny wkład poszczególnych osób. Poszukujemy ambitnych i profesjonalnych osób, z którymi jednocześnie będzie się dobrze współpracowało.

Opis stanowiska:
  • Tworzenie aplikacji webowej, której celem jest cyfryzacja procesu zarządzania danymi w inwestycjach budowlanych i infrastrukturalnych
  • Praca w stacku React + Python (Django)
  • Dostarczanie nowych funkcji (aplikacja jest w pierwszych miesiącach swojego rozwoju)
  • Współpraca z resztą zespołu, code review, dzielenie się wiedzą
Wymagania:
  • React (mile widziany Typescript)
  • Python (Django)
  • Podstawowa znajomość Dockera, Gita
Poszukujemy osoby zdolnej do pracy w obu technologiach i potrafimy docenić twarde umiejętności oraz doświadczenie (za optymalne doświadczenie uznajemy około 2 lata). Jednocześnie jesteśmy otwarci na osoby trochę mniej doświadczone, ale mocne technicznie.

Pracownikom zapewniamy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczność w formie zatrudnienia (B2B, UOD, UOP)
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Pracę w małych zespołach, brak rozbudowanej struktury firmowej
  • Budżet na szkolenia i konferencje

Chętnie opowiemy o nas więcej i dowiemy się czegoś o Tobie - nasz proces rekrutacyjny odbywa się całkowicie zdalnie i opiera się zazwyczaj o dwie rozmowy rekrutacyjne.