Job Openings Unreal Engine Developer

About the job Unreal Engine Developer

Stanowisko: Specjalista Unreal Engine/Houdini

O kliencie: Nasz klient to wiodąca firma medialna.

Opis stanowiska:

Nasz klient poszukuje wysoce wykwalifikowanego specjalisty Unreal Engine, który zapewni techniczne przywództwo i kreatywne rozwiązania dla zespołu pracującego nad filmem fabularnym. Ta rola wymaga hybrydowego zestawu umiejętności, ze szczególnym naciskiem na rozwój Unreal Engine oraz silną ekspertyzę w Houdini.

Obowiązki:

- Tworzenie zaawansowanych symulacji, efektów specjalnych i modeli/proceduralnych środowisk w Houdini

- Opracowywanie i utrzymywanie potoków i narzędzi w Houdini i Unreal dla efektywności artystycznej

- Wykorzystywanie Unreal Engine do renderowania w czasie rzeczywistym, wizualizacji i integracji zasobów

- Tworzenie efektywnych i przyjaznych użytkownikowi materiałów głównych i funkcji materiałowych w Unreal Engine

- Wdrażanie i zarządzanie silnikiem Houdini dla Unreal w celu zapewnienia płynnego przepływu pracy między aplikacjami

- Optymalizacja i rozwiązywanie problemów technicznych w Unreal Engine, zapewniając wysoką wydajność i jakość

Wymagania:

- Wysoka biegłość w Unreal Engine oraz bogate doświadczenie z Houdini w symulacjach efektów specjalnych i modelowaniu proceduralnym

- Solidne doświadczenie w tworzeniu niestandardowych narzędzi i potoków w Houdini i Unreal Engine

- Biegła znajomość systemu wizualnego skryptowania Unreal Engine (Blueprints) oraz Pythona do tworzenia narzędzi automatyzacji w edytorze, które pomagają artystom pracować szybciej

- Dobre zrozumienie animacji, ruchu oraz zasad artystycznych

- Doświadczenie w pracy z Perforce i Shotgrid w zakresie kontroli wersji i zarządzania projektem