Job Openings Oddo Developer

About the job Oddo Developer

Poszukujemy doświadczonego Odoo Developera!

Obowiązki:

  • Projektowanie, rozwój i wdrażanie modułów Odoo zgodnie z wymaganiami klienta.
  • Optymalizacja istniejących modułów i funkcji w systemie Odoo.
  • Praca z zespołem deweloperskim w celu zapewnienia efektywnej integracji i rozwoju systemu.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z platformą Odoo.
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla użytkowników w zakresie funkcjonalności Odoo.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku programisty Odoo (min. 3 lata).
  • Znajomość języka Python oraz technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript).
  • Umiejętność projektowania i implementacji modułów Odoo.
  • Znajomość baz danych (np. PostgreSQL).
  • Zdolność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu informatyki lub pokrewnej dziedziny będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia między 20 a 24k netto B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Pracę w nowoczesnym środowisku zorientowanym na innowacje.
  • Elastyczne godziny pracy oraz przyjazną atmosferę w zespole.