Job Openings Technical Lead

About the job Technical Lead

Stanowisko: Technical Lead

Opis stanowiska:

Jako Tech Lead będziesz odpowiedzialny za prowadzenie grupy inżynierów front-end, mobilnych i back-end. Twój entuzjazm w prowadzeniu i wspieraniu zespołu w poprawie siebie oraz ich pracy jest kluczowy. Poszukujemy osoby, która nie tylko wykaże swoje umiejętności proaktywne, ale także będzie pracować z resztą zespołu w celu prowadzenia ciągłej ewolucji i poprawy naszej platformy i zespołu.

Obowiązki:

  • Współpraca z zespołem inżynieryjnym, produkcyjnym i projektowym w celu wprowadzenia funkcji z naszej ambitnej roadmapy do życia.
  • Planowanie funkcji i określanie ich zakresu, wymagań oraz szacowanie ich.
  • Udział w codziennych stand-upach z zespołem produktowym.
  • Budowa i optymalizacja aplikacji JAMStack w TypeScript (Nestjs i React).
  • Szkolenie, cieniowanie i wsparcie innych inżynierów.
  • Praca z zespołem w celu promowania najlepszych praktyk i utrzymania wysokiego standardu jakości.
  • Utrzymywanie kodu projektu i aktualizacja wszystkich jego zależności.
  • Udział w regularnych przeglądach kodu i pisanie testów jednostkowych.
  • Udział w sesjach retrospektywnych w celu zapewnienia, że nie tylko wykonujemy ciągłą integrację i wdrażanie, ale także doskonalimy naszą pracę zespołową.

Wymagania:

  • Dyplom licencjata z informatyki, inżynierii komputerowej lub pokrewnego obszaru.
  • Solidne doświadczenie 6 lat lub więcej jako inżynier lub FullStack Developer.
  • Opanowanie języka JavaScript i jego niuansów.
  • Doświadczenie w korzystaniu z Postgres lub DBRMS.
  • Doświadczenie z systemem buforowania REDIS.
  • Doświadczenie z Dockerem i kontenerami.
  • Doświadczenie w korzystaniu z kontroli wersji (Git).
  • Doświadczenie w tworzeniu interfejsów API REST lub GraphQL w Node.js.
  • Doświadczenie z programowaniem funkcyjnym.
  • Biegłość w obsłudze wiersza poleceń Linux.
  • Zdolność do prowadzenia, motywowania i szkolenia członków zespołu w celu ustanowienia i rozwinięcia efektywnego zespołu oraz zarządzania wydajnością zespołu w celu ciągłego osiągania celów.
  • Prowadzenie codziennych zgłoszeń od członków zespołu, inżynierów starszych i młodszych, wsparcie i umożliwienie im popełniania błędów oraz doskonalenie się w trakcie pracy.
  • Silne umiejętności organizacyjne i struktura podejścia do rozwiązywania problemów.
  • Silne umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i werbalne.
  • Umiejętności przywódcze.
  • Zdolność do pracy z rozproszonymi zespołami w różnych strefach czasowych.
  • Biegłość w języku angielskim.
  • Uwaga na szczegóły.
  • Zdolność do szybkiej adaptacji do zmian w przepływach pracy/procesach/procedurach/cechach produktu.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, zwłaszcza w zarządzaniu zadaniami.
  • Myślenie "poza schematem".
  • Doskonałe umiejętności debugowania i rozwiązywania problemów.
  • Czysty standard kodowania w celu uniknięcia tworzenia marnotrawstwa.