Job Openings Senior Full-Stack Developer [Drizzle ORM or Prisma]

About the job Senior Full-Stack Developer [Drizzle ORM or Prisma]

Stanowisko: Senior Fullstack Developer (Next.js + Drizzle ORM)

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego full-stack developera, który dołączy do zespołu naszego klienta. Głównym celem tego stanowiska będzie rozwój i utrzymanie platformy opartej na technologiach Next.js oraz Drizzle ORM. Oczekujemy od kandydata zaangażowania w proces tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zgodnych z najnowszymi trendami w branży IT.

Wymagania:

  • Doświadczenie Seniorskie w pracy jako fullstack developer, bardzo dobra znajomość technologii Next.js oraz Drizzle ORM. (ewentualnie Prisma)
  • Znajomość baz danych relacyjnych oraz umiejętność efektywnego wykorzystania ORM.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku, w projekcie o dużym potencjale rozwojowym.
  • Możliwość nauki i rozwoju umiejętności w technologiach związanych z najnowszymi trendami w programowaniu.
  • Pracę zdalną z terytorium Polski
  • Kontrakt B2B - Stawka do 150 PLN/h