Job Openings DevOps Engineer with Azure

About the job DevOps Engineer with Azure

Stanowisko: Starszy Inżynier Azure DevOps

Lokalizacja: 100% zdalnie

Rodzaj zatrudnienia: B2B

Wymagania:

  • Minimum 7 lat doświadczenia jako Inżynier DevOps ze specjalizacją w Azure
  • Doskonała znajomość platformy chmurowej Azure
  • Umiejętność programowania w językach skryptowych, takich jak PowerShell, Terraform lub MS Graph
  • Doświadczenie w pracy z Active Directory, włączając w to przenoszenie platformy do Active Directory
  • Znajomość konfiguracji VPN oraz firewalli

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów integracyjnych związanych z akwizycjami
  • Brak pracy z wyposażeniem on-premises, wyłączne skupienie na rozwiązaniach chmurowych i skryptach
  • Wykorzystanie PowerShell oraz MS Graph do zadań integracyjnych i automatyzacji
  • Tworzenie standardowych maszyn wirtualnych przy użyciu Terraform
  • Stanowisko o charakterze technicznym, minimalna liczba obowiązków związanych z kontaktem z biznesem
  • Rozwiązywanie problemów i dążenie do doskonalenia metodologii i rozwiązań