Job Openings Одитор в отдел качество

About the job Одитор в отдел качество

Изи Консулт е една от най-големите български консултантски компании, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси и подбора на персонал.

Във връзка с разрастване дейността на наш клиент - международна производствена компания в автомобилната индустрия, търсим квалифицирани и мотивирани кандидати за позицията:

ВЪТРЕШЕН ОДИТОР В ОТДЕЛ КАЧЕСТВО

Основни задължения:

  • Придружаване на одитори при извършване на външни одити;
  • Участие при разрешаване на проблеми в производството, свързани с качеството на продуктите / характеристиките на процеса;
  • Провеждане на вътрешни одити VDA 6.3 / VDA 6.5, системен IATF 16949.

Основни изисквания:

  • Владеене на немски или английски език писмено и говоримо;
  • Самоинициативност;
  • Комуникативност;
  • Умение за работа в екип;
  • Умение за спазване на крайни срокове;
  • Умение за бързо вземане на решения в критични ситуации;
  • Притежаването на сертификат за одитор по качество ще се счита за предимство;
  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Ние предлагаме:

  • Работа в международна компания с утвърдени позиции;
  • Добро възнаграждение и премии според резултатите;
  • Първоначално въвеждащо обучение;
  • Ваучери за храна;
  • Поемане на разходите по транспорт;
  • Годишна премия за поддръжка на автомобила;

Ако успяхме да привлечем интереса Ви, кандидатствайте сега, като ни изпратите актуална автобиография.

Наш консултант ще се свърже с одобрените по документи кандидати.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Ако имате роднини, приятели, познати, можете да ни препоръчате, като споделите линка към обявата.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 392/ 02.03.2022 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2027 г.