Job Openings Координатор Здравословни и безопасни условия на труд

About the job Координатор Здравословни и безопасни условия на труд

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Загреб, Крайова, Белград и Франкфурт.

Нашият партньор е международна компания в аутомотив индустрията, водещ производител и доставчик в Европа, Америка и Африка, както и за основните автомобилни производители в световен мащаб.

За да подкрепим развитието на екипа им, търсим ентусиазирани и представителни кандидати за позицията :

Координатор Здравословни и безопасни условия на труд

Основни задължения и отговорности:

  • Организира, координира и контролира дейностите за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд в компанията;
  • Разработва и прилага вътрешни правила на предприятието за ЗБУТ и инструкциии за безопасна работа;
  • Следене за законоизискуемите обучения и актуализиранто им в системата;
  • Извършва начални инструктажи по ЗБУТ на новопостъпили работници;
  • Извършва периодични проверки на техническите съоръжения и работните места, във връзка със спазване на изискванията за безопасност и изготвя протоколи за това ;
  • Представлява компанията пред компетентните органи с контролни функции в областта на здравословни и безопасни условия на труд;
  • Участва в провеждането на вътрешни и външни одити по ИСУ и СУК;
  • Изготвя необходимите справки, анализи и отчети за нуждите на Ръководството;

Изисквания:

  • Висше образование;
  • Професионален опит в производствена компания;
  • Познаване на методологията и начина за извършване на оперативни дейности свързани с осигуряване на безопасни условия на труд;
  • Компютърна грамотност;
  • Английски език работно ниво на владеене;
  • Организационни умения - управление на времето, управление на приоритетите;

Ние предлагаме:

  • Мотивиращо заплащане;
  • Динамична и предизвикателна работна среда;
  • Отлични условия на труд;
  • Постоянен трудов договор и добър социален пакет: ваучери за храна в максимален размер;
  • Осигурен транспорт.

Ако се припознавате в търсения кандидат и искате да имате реална възможност за израстване в една от най-динамичните индустрии в световен мащаб, ще очакваме вашата кандидатура.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.