Projektvezető

 Job Description:

Piacvezető humáninformatikai szolgáltatóvállalat

keres munkatársat

munkakörbe

Miért szeretünk itt dolgozni?

  • mert tapasztalt projektvezetői csapatunkban sokéves tudás halmozódott fel, amit szívesen meg is osztunk egymással
  • mert munkánkat saját fejlesztésű szoftvereinkkel végezhetjük,
  • mert, ügyfeleink kérdéseinek megválaszolásában és a sikeres bevezetési projektekben naprakész tanácsadók és egy szuper fejlesztői és IT-támogató csapat segíti a kérdéseket megoldani

Hogyan dolgozunk?

Szakértő projektcsapat támogatja minden bevezetésünket: az IT illetékes támogatói és a felkészült szakmai tanácsadók körében vezetheted végig ügyfeleinket az új szoftverük bevezetési folyamatán.

Mi lesz a Te feladatod?

Meglévő és új ügyfeleinkkel való közös munkád a szerződéskötés után kezdődik meg. A cég képviseletében Te leszel felelős a belső projektcsapat munkájának koordinálásáért, a kitűzött célok eléréséért. Az egyes bevezetési projektek során Te leszel az első számú kapcsolattartó ügyfeleink és a belső projektcsapat között, így igazán változatos csapatban dolgozhatsz minden alkalommal. Természetesen a teljes támogató csapat együttműködik veled. A projektek szervezése, többszereplős és egymásra épülő projetkfeladatok megszervezése és összehangolása, a résztvevők támogatása, koordinálása is a tevékenységi körödbe tartozik majd. A minőségi és hatékony munkavégzés érdekében adminisztrációs feladatokkal is számolnod kell, például projekt előrehaladását bemutató nyilvántartások naprakészen tartása, projekt dokumentáció (pl. ütemterv, teljesítésigazolások, számlázás) kézben tartása, megbeszélések szervezése, jira feladatok kezelése. Mindeközben arra kérünk, ügyelj a projekt költségkereten belül tartására. Fő fókuszod a projekttermékek elvárt minőségben és határidőben történő leszállítása.

Annak érdekében, hogy ismereteidet folyamatosan bővíthesd, támogatunk abban, hogy részt vehess külső szakmai fórumokon, csatlakozz szakmai szervezetekhez.

Illesz közénk, ha:

  • Felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezel min. 3 év HR tanácsadói és / vagy HR projektek vezetésében, ERP rendszer bevezetésében szerzett gyakorlattal. Az angol nyelvtudásodra biztosan alapozhatunk az ügyfélegyeztetések során
  • Nem riaszt el az adminisztráció, melyet pontosan és naprakészen kezelsz MS Office eszközök használatával. Üzleti gondolkodásod, folyamat szemléleted vezérel a projektek során. Ügyfeleinkkel szakmai profizmussal kommunikálsz, és nyitott vagy észrevételikre.

Előnyt jelent, ha

  • Tanácsadó (IT/vezetési/szoftver) területen szerzett tapasztalattal érkezel hozzánk
  • Munkajogi, bérügyviteli ismereteid naprakészek
  • a NEXON szoftvereit ismered, használtad

Mit kínálunk?

Szakmai fejlődési lehetőséget, remek, összetartó csapatot, kiszámítható jövőt, versenyképes, többelemű juttatási csomagot. Legfőbb erőforrásunk tapasztalt és szakértő munkatársainkban rejlik. Célunk, hogy a legjobb munkahely legyünk számukra. Szakmai fejlődési lehetőséget, remek, összetartó csapatot, kiszámítható jövőt, versenyképes, többelemű juttatási csomagot. Legfőbb erőforrásunk tapasztalt és szakértő munkatársainkban rejlik. Célunk, hogy a legjobb munkahely legyünk számukra. Naprakész bérpiaci információkra alapozott bérrel, az átlagnál magasabb cafeteria kerettel, félévenkénti bónusszal és célprémiummal ösztönözzük a teljesítményt. A jövedelemcsomag elemeit rendszeresen felülvizsgáljuk annak érdekében, hogy annak értékét folyamatosan fenntartsuk.

Hiszünk abban, hogy a munka és magánélet egyensúlya feltöltődést és kreativitást eredményez, amit rugalmas munkaidővel, heti több nap otthoni munkavégzéssel és igény szerint részmunkaidővel biztosítunk.

Családbarát munkahelyként támogatjuk a nyári táboroztatást, családi eseményeket szervezünk, baleset vagy egyéb kár esetén cégként és munkatársi összefogással is segítünk.

A Váci úton levő irodaházunkban barátságos és ösztönző irodai környezetben dolgozunk. Office napokon élvezheted a kreatív tevékenységre alkalmas munkakörülményeket A kategóriás, díjnyertes irodaházunkban, nagy személyes terekkel, zöld erkélyekkel.

A munkába járást bérlettámogatással, kedvezményes parkolóbérléssel, elektromos autó töltőhellyel, zárt kerékpártárolóval és hozzátartozó öltözővel, zuhanyzóval segítjük.

A pihenőszobában vagy a jól felszerelt tornateremben töltődünk föl. Teraszos limonádézás, sütizés, reggeli közös jógaóra, jó hangulatú csapat vár téged is.