Job Openings Сътрудник доставки

About the job Сътрудник доставки

Human Power е компания, която предоставя консултация и подбор на кадри за най-добрите компании в България.

Изисквания:

-Компютърна грамотност MS Office( добро владеение на Excel);
- Висше образование;
- Английски език - работно ниво

Персонални качества:

- Отговорност, решителност и прецизност;
- Комуникативност и способност за работа в екип;
- Аналитично мислене;
- Способност за поемане на натоварвания и бърза реакция;
- Гъвкавост и комбинативност;

Отговорности:

- Следене, анализ, управление и поддържане на оптимални складови наличности;
- Планиране, изготвяне и изпращане на поръчки към доставчици;

- Организиране на транспорт и застраховка на стоките;

Предлагаме:

-200 лв. ваучери;
- Работа на трудов договор, работно време от 8.30 до 17.30 ч, петдневна работна седмица;
- Фирмено обучение;
- Възможност за професионално развитие;

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля, изпратете Ваша актуална автобиография.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси