Job Openings ЛОГИСТИК - СУША/ ВОДА

About the job ЛОГИСТИК - СУША/ ВОДА

Като агенция за подбор, в HUMAN POWER BG работим с някои от най-добрите и най-големи международни компании в бранша.

Във връзка с разрастване на дейността им и спечелването на различни нови проекти, търсим да назначим логистик - СУША/ ВОДА.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Организиране на международни превози;
  • Договаряне и комуникация с транспортни фирми и клиенти;
  • Проследяване на транспортните средства;
  • Разрешаване на възникнали проблеми при превозите;
  • Работа в посока разширяване на пазарните позиции на компанията.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Владеене на английски език писмено и говоримо - задължително;
  • Опит в спедицията минимум 1 година е задължителен;
  • Отлична компютърна грамотност MS Office.

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:

  • Отлични комуникативни способности;
  • Умения за работа в динамична среда, адаптивност;
  • Организираност, комбинативност, внимание към детайлите;
  • Умения за работа в екип и корпоративна среда;
  • Инициативност и амбиция за постигане на поставените цели и кариера;
  • Отговорен и стриктен при изпълнение на поставени задачи;
  • Нагласа за непрекъснато усвояване на нови знания и умения;
  • С желание и положителен заряд за работа.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Възможност да покажете компетенциите си и да бъдете оценени;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Трудов договор и реални осигуровки;
  • Социален пакет и набор от придобивки;
  • Възможности за допълнително финансово стимулиране спрямо показани резултати;
  • Въвеждащо обучение;
  • Възможности за последващи обучения.

hi@humanpowerbg.com или 0878355932

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.