Job Openings ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА СГРАДЕН ФОНД

About the job ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА СГРАДЕН ФОНД

Като агенция за подбор, ние в HUMAN POWER BG работим с някои от най-добрите и най-големи международни компании в бранша.

За наш партньор със собствено производство и офици, търсим да назначим ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА СГРАДЕН ФОНД

Отговорности:

  • Поддръжка на офис сградата: монтажни и демонтажни дейности. Откриване и отстраняване на възникнали повреди;
  • Отговаря за инвентара на конферентните зали и общите помещения на компанията.
  • Контролира външни доставчици и изпълнители за услуги на периодична поддръжка или при аварии;
  • Присъства/участва при извършване на предварително организирани ремонтни дейности;
  • При получен сигнал от служителите, посещава съответното място за откриване на причината за повредата и съдейства при отстраняването й;
  • Подпомага ремонтните дейности в компанията чрез подреждане, почистване и носене.
  • Участва в планирането на подобрения на офис пространствата.

Изисквания:

  • Средно техническо образование;
  • Опит на подобна позиция 2+ години;
  • Самодисциплина и отговорност;
  • Умение за работа в екип.

Компанията предлага:

  • Индивидуална оферта за възнаграждение съобразено с опита и уменията на всеки одобрен кандидат;
  • Годишен бонус (13-та заплата);
  • Стандартно работно време 09:00 18:00;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Кофинансиране на карта за посещение на спортни обекти;
  • Паркомясто пред сградата на офиса или финансирана карта за градски транспорт;
  • Участие в ежемесечни вътрешни инициативи между членовете на различните екипи.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.