Job Openings СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА И АДМИНИСТРАЦИЯ

About the job СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА И АДМИНИСТРАЦИЯ

СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА И АДМИНИСТРАЦИЯ

Human Power е компания, която предоставя консултация и подбор на кадри за най-добрите компании в България. За наш клиент търсим СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА И АДМИНИСТРАЦИЯ.

Отговорности:

- Участва в работата на Административен отдел на компанията поддържане на обекти, капитално строителство, ремонти, визия на компанията;

- Участва в работата на ISO отдел на компанията ISO процедури и правила в компанията;

- Осъществява координация и комуникация с административен характер между определени отдели в компанията;

- Координира и подобрява комуникацията при възложените проекти и следи стриктно за спазване на сроковете;

Изисквания:

- Средно/Висше образование;

- Добри комуникативни и координационни умения ;

- Умения за работа в екип;

- Умения за работа с МS Office (Word, Excel, Power Point)

- Английски език работно ниво (В2)

Предлагаме:

- Работа на трудов договор;

- Отлична работна среда;

- Възможност за развитие на управленски позиции в Аdministration, Logistics, ISO отдел.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля, изпратете Ваша актуална автобиография.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси