Job Openings Младши Инженер

About the job Младши Инженер

Като агенция за подбор, ние в HUMAN POWER BG работим с някои от най-добрите и най-големи международни компании в бранша.

За наш партньор, водеща международна компания, търсим да назначим Младши инженер.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Извършва подмяна и настройка на механичното оборудване в съответствие с изискванията на производството и го поддържа изправно;
  • Отговаря за коректното протичане на процеса по пренастройване на машините при смяната на нов асортимент от изделия;
  • Обезпечава безаварийната и безопасна работа на съоръженията, следи за правилната експлоатация на оборудването;
  • Планира и участва в своевременни ремонти, реконструкции и обновяване на машините;
  • Участва в дейности по оптимизиране на процесите в производството;
  • Коректно документира извършените дейности;

  • ИЗИСКВАНИЯ:

  • Висше техническо образование;
  • Минимален практически опит в производствена среда е предимство;
  • Познания за работа с автоматизирани системи е предимство;
  • Много добро владеене на английски език;
  • Умения за работа в екип, внимание към детайлите и коректност при изпълнение на поставените задачи;
  • Компютърна грамотност, познания за работа с програми за разчитане на технически схеми.

  • ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:

  • Отлични комуникативни способности;
  • Адаптивност в кризисни ситуации и умение за разрешаването им;
  • Умения за работа в екип;
  • Внимание към детайлите, oтговорност и организираност;
  • Инициативност, с желание и положителен заряд за работа;
  • Стриктност при изпълнение на поставени задачи;
  • Нагласа за непрекъснато усвояване на нови знания и умения;

  • КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
  • Атрактивен пакет на възнаграждение всеки одобрен кандидат получава индивидуална оферта;
  • Дългосрочни и коректни работни отношения в стабилна компания;
  • Ваучери за храна;
  • Празнични бонуси;
  • Въвеждащо обучение и последващи редовни обучения;
  • Плавно въвеждане в работния процес;
  • Работа в международна, динамична среда с млад, енергичен и мотивиран екип от професионалисти;

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.