Job Openings Инженер конструктор

About the job Инженер конструктор

Human Power е компания, която предоставя консултации и подбор на кадри за едни от най-добрите компании в България.
За наш партньор, търсим да назначим ИНЖЕНЕР КОНСТРУКТОР :

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Разработва и проектира нови и съществуващи проекти;
  • Създава и поддържа техническа документация;
  • Участва в процеса при внедряване на нови изделия и/или технологии, ново оборудване, нови инструменти и екипировка;
  • Контролира качеството на настройване, пренастройване и ремонта на оборудването и спазване на технологичната дисциплина;
  • Разработва предложения за усъвършенстване на технологичното равнище на производство.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Висше техническо образование, с образователно-квалификационна степен- Магистър или Бакалавър;
  • Опит в работата с програми за конструиране: AUTOCAD, SolidWorks (задължително); FeatureCAM, PowerMill (препоръчително);
  • Владеене на английски език на добро работно ниво;
  • Способност за работа в динамична среда;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Срок за изпитване 6 месеца;
  • Трудов договор;
  • Платен годишен отпуск;

Ако кандидатът се справи на техническият разговор ще получи оферта над средното за ПАЗАРА.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Контакти: 0878355931 РАДИ МАРКОВА

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 от 13/09/2019 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.