Job Openings ТЪРГОВЕЦ ЕЛЕКТРОННО ОБОРУДВАНЕ

About the job ТЪРГОВЕЦ ЕЛЕКТРОННО ОБОРУДВАНЕ

Като агенция за подбор, ние в HUMAN POWER BG работим с някои от най-добрите и най-големи международни компании в бранша.

За наш партньор, водеща международна компания търсим да назначим Търговец електронно оборудване.

Основни отговорности:

  • Установява контакти с нови и настоящи клиенти;
  • Консултира клиенти при избора им на продукти и решения;
  • Изготвя оферти за извършване на продажби на ново оборудване както и договори за гаранционен и извънгаранционен сервиз на Дизел генератори и UPS системи;
  • Води търговски преговори
  • Сключва договори и сделки и следи за изпълнението им;
  • Изготвя отчети за дейността си;

Изисквания към кандидатите:

  • Електротехническо образование;
  • Компютърни умения на много добро ниво – MS Office, Internet;
  • Шофьорска книжка, кат „В“;
  • Комуникативни умения;
  • Има умения и опит в търговията на електротехнически изделия;
  • Ползва технически английски език;

Компанията предлага:

  • Възможност за професионално усъвършенстване;
  • Трудов договор и постоянна работа в утвърдена и реномирана фирма;
  • Стимулиращо нелимитирано възнаграждение, обвързано с резултатите на фирмата и личния принос;
  • Отлични условия на труд;
  • Бонуси за добро представяне;
  • Специализирани обучения в страната и/или чужбина, заплатени изцяло от нас;
  • Въвеждащо обучение, заплатено изцяло от нас;

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.