Job Openings Quality assurance specialist

About the job Quality assurance specialist

Като агенция за подбор, ние в HUMAN POWER BG работим с някои от най-добрите и най-големи международни компании в бранша.

За наш партньор, водеща международна компания в производството търсим да назначим  Quality assurance specialist производствената им база в София.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Подкрепа при анализи и решаване на проблем на комплексни рекламации на клиенти;
  • Подкрепа при анализи и решаване на сложни проблеми по отношение на качеството;
  • Одитирайте заводите, за да проверите степента на съответствие с изискванията за осигуряване на качеството и да идентифицирате възможностите за подобрение, за да предотвратите или сведете до минимум проблемите с качеството и/или безопасността на храните и подкрепа за прилагането на коригиращи действия;
  • Участвайте в одити на клиенти;
  • Разработване на стандартни процедури по отношение на осигуряване на качеството, за да се намали променливостта и да се подобри постоянството на качеството на продукта;
  • Гарантиране на прилагането на стандартни процедури и гарантиране на тяхното спазване във всички области на компанията и гарантиране, че те се тълкуват правилно и се прилагат от всички;

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Висше образование;
  • Владеене на писмен и говорим английски език;
  • Опит на подобна позиция ще бъде предимство;
  • Свободно използване на MS Windows и MS Office, особено MS Excel;
  • Много добри организационни умения;
  • Отлични умения за водене на преговори;
  • Отборен играч;

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:

  • Отлични комуникативни способности;
  • Адаптивност в кризисни ситуации и умение за разрешаването им;
  • Умения за работа в/ ръководене на екип;
  • Внимание към детайлите, oтговорност и организираност;
  • Инициативност, с желание и положителен заряд за работа;
  • Стриктност при изпълнение на поставени задачи;
  • Нагласа за непрекъснато усвояване на нови знания и умения;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Атрактивно възнаграждение, съобразено с опита;
  • Дългосрочни и коректни трудови взаимоотношения в стабилна компания (дори в периоди на lockdown-и)
  • Трудов договор и реални осигуровки;
  • Добър социален пакет (надбавки за храна ~160лв./ месец и др.);
  • Работно време редовна смяна;
  • Бонуси Коледа, Великден и ваканция по 300-400лв. (Общо ~1000лв./ година)
  • Обучения в чужбина
  • Детайлно фирмено обучение и плавно навлизане в работния процес
  • Работа в международна, динамична среда и млад, енергичен и мотивиран екип от специалисти.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.