Job Openings ТЪРГОВЕЦ - СТУДЕНИ ОБАЖДАНИЯ

About the job ТЪРГОВЕЦ - СТУДЕНИ ОБАЖДАНИЯ

Human Power е компания, която предоставя консултации и подбор на кадри за едни от най-добрите компании в България.

Отговорности:

  • Създаване на скрипт за студени обаждания, които да представя нашите продукти и услуги по възможно най-добрият начин;
  • Извършване на студени обаждания с цел организиране на среща с потенциалния клиент;
  • Отговаряне на входящи обаждания от потенциални клиенти;
  • Задаване на въпроси за да разберем техните нужди;
  • Продължаване на комуникацията, с клиенти, с които е проведена среща;
  • Водене на бележки и постоянно актуализиране на CRM системата.

Изисквания:

  • Английски B2+;
  • 6+ месеца предишен опит в студените продажби и обаждания;
  • Знания в работа с инструменти като Google Drive, Google Sheets, Excell и различни CRM системи;
  • Да може да прави разликата между мобилно и уеб приложение.

Личностни качества:

  • Млад и енергичен;
  • Проактивен;
  • Да учите бързо;
  • Продуктивен;
  • Да имам опит в областта на продажбите и звъненето за трейдинг, кредити или ИТ.

Компанията предлага:

  • Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от специалисти;
  • Работно време: понеделник-петък от 8:30-17:00 ч.
  • ОБУЧЕНИЕ И ОПИТ ЗА ХОРА БЕЗ ОПИТ ИЛИ СТУДЕНТИ

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Кандидатите не дължат такса за извършените услуги.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 3084 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

- Human Power e съосновател на Дружество Индустрия, част от #BNI - Business Network International - в услуга на бизнеса в България.