Job Openings Проектен ръководител с AUTOCAD

About the job Проектен ръководител с AUTOCAD

Проектен ръководител с AUTOCAD

Human Power е компания, която предоставя консултации и подбор на кадри за едни от най-добрите компании в България.
За наш партньор, търсим да назначим Проектен ръководител с AUTOCAD:

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Изготвя 2D проектни чертежи за опаковъчни линии (позициониране на готови модули в съответствие на нуждите на проекта);
  • Изготвя технологично описание на оферираните линии;
  • Съгласува заложените машини(части от линия) с международни доставчици и партньори;
  • Изготвя оферти и ценообразувания за търговски отдел;
  • Изготвя задания към конструктивен отдел за конструиране и производство
  • Координира различни фази от изпълнението на проектите
  • Замервания на съществуващи помещения за монтаж и внедряване на автоматизирани линии;
  • Подържа връзка с доставчици и партньори във връзка с изпълнение на проекти;
  • Комуникация с клиенти;

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Висше техническо образование;
  • Англииски език писмен и говорим;
  • Шофьорска книжка кат. B;
  • Добри организационни и комуникационни умения;
  • Умения за работа в екип;
  • Готовност за пътуване в страната и чужбина (средно по едно пътуване на два-три месеца за няколко дни);

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Дългосрочни отношения;
  • Вътрешно фирмено обучение;
  • Обучения в чужбина при наши партньори;
  • Посещение на професионално ориентирани изложения в чужбина;
  • Мотивиращо заплащане;
  • Работа в разрастваща се компания и млад екип;

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография;

Контакти: 0878355931 Ради Маркова;

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 от 13/09/2019 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.