Job Openings ОПЕРАТОР СГЛОБЯВАНЕ

About the job ОПЕРАТОР СГЛОБЯВАНЕ

Human Power е компания, която предоставя консултации и подбор на кадри за едни от най-добрите компании в България.

Нашият партньор се занимава с производство на електронни панели за управление на климатици за автомобили. В световен мащаб компанията осигурява работа на повече от 2000 служители, работещи в Германия, САЩ, Индия, Китай, Япония, България и Мексико.

Търсим служители за позиция Оператор Сглобяване.

Отговорности:

  • Слобяване на контролни панели, в съответствие с утвърдени процедури и инструкции
  • Изпълняване на зададените производствени индикатори
  • Спазване и съблюдаване на изискванията за качество на устройствата
  • Попълване на дневна работна карта с произведени количества за смяната
  • Пакетиране на готовата продукция съгласно работните инструкции и клиентски изисквания

Изисквания:

  • Завършено средно образование.
  • Умения за работа в екип и добри комуникационни умения
  • Сръчност, дисциплинираност и организираност
  • Опит в електронно производство ще се счита за предимство
  • Готовност за работа на 3 смени

В замяна ще получите:

  • Организиран транспорт
  • Ваучери за храна
  • Допълнително здравно осигуряване
  • Въвеждащо обучение
  • Коледен Бонус
  • Възможност за кариерно развитие
  • Работа в динамична и постоянно развиваща се компания

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 от 13/09/2019 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.