Job Openings НАЧАЛНИК ПОДДРЪЖКА В ПРОИЗВОДСТВО

About the job НАЧАЛНИК ПОДДРЪЖКА В ПРОИЗВОДСТВО

Human Power е компания, която предоставя консултации и подбор на кадри за едни от най-добрите компании в България.
За наш партньор - международно производство, търсим да назначим Началник поддръжка в производство:

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Оптимизиране на механичната работа на оборудването и повишаване на ефективността на производствения процес;
  • Участие в идентифициране на проблеми и съответна намеса в машините/оборудването;
  • Изпълнение на необходимия план за превантивна механична поддръжка, като се анализира вида и периодичността на прегледите на оборудването;
  • Грижа за удължаването на живота на оборудването и допринасяне за разрешаването на често срещани повреди;
  • Анализиране на механичните повреди и неизправности на оборудването и определяне на необходимия вид поддръжка; координиране на изпълнението на коригиращи дейности по поддръжката;
  • Работа и контакт с външни доставчици на услуги/доставчици на оборудване за механична поддръжка, заедно с отдела за логистика, и анализиране на техните предложения по отношение на график, цена и тип услуга;
  • Оценка на нуждите на инфраструктурата на заводите по отношение на поддръжката и осигуряване на нейното разрешаване;
  • Изготвяне на бюджета за отдел Механична поддръжка.
  • Координиране на екип от механици и електромеханици, разпределяне на задачи, одобряване на графици;

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Завършено инженерно образование (Механика, Елетротехника, Мехатроника или сродна);
  • Минимум 2 години предишен опит в производство на същата или подобна позиция;
  • Ниво на Английски език -B2 и на горе;
  • Добра организация и комуникативни умения;
  • Готовност да бъде на разположение при възникване на аварии;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Атрактивно възнаграждение, съобразено с опита;
  • Дългосрочни и коректни трудови взаимоотношения в стабилна компания (дори в периоди на lockdown-и);
  • Трудов договор и реални осигуровки;
  • Добър социален пакет (надбавки за храна ~160лв./ месец и др.);
  • Бонуси Коледа, Великден и ваканция по 300 лв ;
  • Годишен бонус на база производителност в размер до 2 месечни заплати;
  • Обучения в чужбина;
  • Редовна смяна- 07:00- 15:30 ч.
  • Детайлно фирмено обучение и плавно навлизане в работния процес;
  • Работа в международна, динамична среда и млад, енергичен и мотивиран екип от специалисти;

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Контакти: +359 878 344 034

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 от 13/09/2019 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.