Job Openings АНАЛИЗАТОР НА МЕДИЦИНСКИ И ТЕХНИЧЕСКИ ГАЗОВЕ

About the job АНАЛИЗАТОР НА МЕДИЦИНСКИ И ТЕХНИЧЕСКИ ГАЗОВЕ

Като агенция за подбор, ние в HUMAN POWER BG работим с някои от най-добрите и най-големи международни компании в бранша.

Във връзка с разрастване на дейността на Наш клиент и излизането му на нови пазари, търсим Анализатор на медицински и технически газове.

Функции и задачи:

  • Удостоверява, че партидите медицински продукти са произведени и проконтролирани в съответствие с Разрешението за употреба и други допълнителни изисквания на фирмата или клиента;
  • Провежда контрол за коректно попълване на Партидна производствена и опаковъчна документация;
  • Удостоверява, че основните производствени процеси и методики за качествен контрол са валидирани и са взети предвид действителните условия за производство и документация;
  • Осъществява контрол за съответствие на доставчиците на изходни и опаковъчни материали, използвани за производство на медицински продукти, в съответствие с Разрешението за употреба/Технологична документация;
  • Удостоверява, че документацията за производството и качествения контрол е изготвена и одобрена от упълномощените за това лица;
  • Удостоверява, че всички партиди, изходни, междинни и крайни продукти съответстват на утвърдените спецификации;
  • Издава сертификат за освобождаване на всяка партида, отговаряща на изискванията на Добрата производствена практика;
  • Води регистър на произведените и освободените за продажба партидни лекарствени продукти.

Изисквания:

  • Магистър по медицина, фармация, химия, биотехнология или биология;
  • Две години практически опит във фармацевтичното производство и /или в извършването на качествен и количествен анализ на лекарствени продукти и активни вещества.

Компанията предлага:

  • Работно време: понеделник петък от 7:45-16:45 ч.;
  • 200 лв. ваучери за храна;
  • Съдействие при реокация;
  • Конкурентно заплащане и възможности за растеж в голяма международна компания;
  • Трудов договор.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография!

Благодарим Ви!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Кандидатите не дължат такса за извършените услуги.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.