Job Openings Ръководител качествен контрол

About the job Ръководител качествен контрол

Human Power е компания, която предоставя консултация и подбор на кадри за най-добрите компании в България. За наш клиент търсим- РЪКОВОДИТЕЛ КАЧЕСТВЕН КОНТРОЛ В ПРОИЗВОДСТВО НА СТЪКЛЕНИ ИЗДЕЛИЯ

ОТГОВОРНОСТИ :

  • Следене и контрол на различни процеси;
  • Ръководене на екип от 50 души;
  • Отговаряне за необходими административни дейности;
  • Разпределяне на дневните задачи и задължения на екипа;
  • Вникване в същността на работния процес и оптимизирането му;
  • Следене за качеството на използваните материали;
  • Ежедневно участие в оперативки;
  • Изготвяне и представяне на извадки и доклади;

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Свободно владеене на английски език;
  • Управленски опит;
  • Постигане на максимално качество на продукцията;
  • Отговорни и позитивни личности с желание за работа;
  • Инженерно образоване /Химия - органична, неорганична, Технология на храните, Качествен контрол/;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Работа на пълен работен ден;
  • Много добра подкрепа от екипа;
  • Възможност за придобиване на нови знания и професионално развитие в утвърдена компания;
  • Регулярни обучения и обмяна на опит с чуждестранни колеги;
  • Дългосрочни и коректни трудови взаимоотношения;
  • Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от специалисти;
  • Трудов договор и реални осигуровки;
  • Бонуси.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля, изпратете Ваша актуална автобиография.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.