Job Openings Счетоводител

About the job Счетоводител

СЧЕТОВОДИТЕЛ

Human Power е компания, която предоставя консултация и подбор на кадри за най-добрите компании в България. За наш клиент търсим СЧЕТОВОДИТЕЛ.

Изисквания:

- Висше икономическо образование "Счетоводство и контрол" или "Финанси";
- Предишен опит като счетоводител е предимство;
- Използването на английски език в писмена кореспонденция и разговор ще се счита за
предимство;
- Работа със счетоводен софтуер и MS Office;
- Умения за работа в екип и в динамична среда;
- Аналитични умения и комуникативност.

Основни отговорности:

- Текущо осчетоводяване на първични документи;
- Изготвяне на месечни, годишни отчети и такива за нуждите на управленския контрол;
- Годишно счетоводно приключване;
- Изготвяне на данъчни декларации и годишни финансови отчети;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Работа в екип от професионалисти;
- Конкурентно възнаграждение;
- Отлична офис среда.
- Възможност за развитие в професионален план.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Кандидатите не дължат такса за извършените услуги!

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.