Job Openings Технолог

About the job Технолог

Като агенция за подбор, ние в HUMAN POWER BG работим с някои от най-добрите и най-големи международни компании в бранша.

За наш партньор, водеща международна компания, търсим да назначим ТЕХНОЛОГ :

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Разработва документи, свързани с технологичната и организационна подготовка на производството;
  • Определя методите за изработка, организацията на работните места, необходимите приспособления и настройки на машините;
  • Осъществява технологична помощ при внедряване на всички операции, работещи за първи път и оптимизират тези;
  • Проследява проектите и ги оптимизира, поддържа необходимата документация;
  • Участва в изработването на прототипни бройки в съответствие с изискванията.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Има висше техническо образование;
  • Притежава компютърни умения; MS office;
  • Има умения за работа в екип;
  • Владее английски език писмено и говоримо;
  • Предимство е, ако има опит в автомобилната и текстилната индустрия;
  • ОБУЧЕНИЕ НА РЕДОВНА СМЯНА И СЛЕД ТОВА НА СМЕНИ;

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:

  • Отлични комуникативни способности;
  • Адаптивност в кризисни ситуации и умение за разрешаването им;
  • Умения за работа в/ ръководене на екип;
  • Внимание към детайлите, oтговорност и организираност;
  • Инициативност, с желание и положителен заряд за работа;
  • Стриктност при изпълнение на поставени задачи;
  • Нагласа за непрекъснато усвояване на нови знания и умения;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Отлични условия за работа в модерна производствена база;
  • Стабилност и дългосрочна заетост;
  • Възможност да се развива като професионалист;
  • Работа в амбициозен екип в бързоразвиваща се компания;
  • Ваучери за храна в размер на 200 лв. на месец.
  • Мултиспорт карта;

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.
Благодарим Ви! Ради Маркова- 0878355931
Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Съгласен/а ли сте Human Power да обработва вашите лични данни с цел: осигуряване на постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа, изпращане на известия за налични работни позиции, оценка (включително и чрез автоматизирани средства) на профилите и професионалните умения за преценка на индивидуалното развитие и на кариерните планове. Съгласен съм Не съм съгласен
Съгласен/а ли сте Human Power да се свързва с вас за актуални позиции чрез съобщения, имейл, sms и mms.