Job Openings Механик промишлено оборудване

About the job Механик промишлено оборудване

Human Power е компания, която предоставя консултации и подбор на кадри за едни от най-добрите компании в България.
За наш партньор, търсим да назначим Механик промишлено оборудване:

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Отговаря за поддръжката на съоръженията в производството, включително превантивна и аварийна поддръжка;
  • Прави диагностика, отстранява повреди и аварии на машините;
  • Заявява резервни части, консумативи и инструменти за машините.;
  • Разработване и спазване на бюджетна рамка за ремонтни дейности и престои на оборудването;

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Опит на подобна длъжност;
  • Умения за работа в екип;
  • Организираност, енергичност и бързина;
  • Завършено образование свързано с дадената позиция;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Срок за изпитване 6 месеца;
  • Трудов договор;
  • Платен годишен отпуск;

Ако кандидатът се справи на техническият разговор ще получи оферта над средното за ПАЗАРА.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Контакти: 0878355931 РАДИ МАРКОВА

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 от 13/09/2019 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.