Job Openings ОПЕРАТОР НА МАШИНА

About the job ОПЕРАТОР НА МАШИНА

Human Power е компания, която предоставя консултации и подбор на кадри за едни от най-добрите компании в България.
За наш партньор със собствено производство, търсим да назначим ОПЕРАТОР НА МАШИНА :

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Участва в получаването на консумативи за производствения процес;
  • Управлява, зарежда и обслужва машините от линията за производство на заготовки;
  • Участва в проверката и експедицията на готовата продукция.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Предишен опит в областта не е необходим, но е предимство;
  • Образование - минимум средно. Техническо образование ще бъде предимство;
  • Прецизност и отговорност при изпълнение на професионалните задължения

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Работа от понеделник до петък. Почивка по време на всички официални празници..
  • Стабилна компания, с възможност за развитие и растеж.
  • Спокойна и приятелска атмосфера.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 от 13/09/2019 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.