Job Openings Инженер телекомуникации

About the job Инженер телекомуникации

  1. Инженер телекомуникации гр. София/гр. Пловдив

Описание на длъжността (отговорности):

  • Поддръжка на радио, телекомуникационна апаратура и спомагателно оборудване чрез извършване на измервания, настройки, снемане и анализ на данни, ремонт и възстановяване на изправността на апаратурите;
  • Проектиране на обекти в сферата на телекомуникациите и сигнализацията;
  • Инженерна дейност при изграждане на телекомуникационни обекти/доставки на телекомуникационно оборудване;
  • Участва в изготвянето на предложения по търгове;
  • Участва в инсталирането и поддръжката на апаратура;
  • Участва в изготвянето на технически/системни/работни проекти;
  • Изготвя и подписва техническа документация, проектна документация, доклади, придружителни писма и други в сферата на своите компетенции;
  • Информира ръководителя отдел за проблеми в процесите на доставка, инсталация, поддръжка на ТК апаратура и взима адекватни мерки за отстраняване на такива възникнали проблеми;
  • Командировки в страната;
  • Работа на височина (осигурено обучение).

Изисквания:

  • Техническо образование (с предимство са завършилите профили радио- или телекомуникации);
  • Владеене на Office пакет;
  • Владеене на английски език - предимство;
  • Инициативност и автономност;
  • Умение за справяне едновременно с няколко задачи;
  • Организираност и точност;
  • Добронамереност, лоялност и способност за работа в екип;
  • Правоспособност за управление на МПС, категория В".
  • Готовност за чести командировки в страната;
  • да притежава разрешение за достъп до класифицирана информация, издадено от ДАНС до ниво СЕКРЕТНО (или чисто съдебно минало и готовност да премине през проверка на ДАНС);
  • Работа на височина