Job Openings SALES MANAGER

About the job SALES MANAGER

SALES MANAGER PHARMA INDUSTRY

Human Power е компания, която предоставя консултации и подбор на кадри за едни от най-добрите компании в България.
За наш партньор, търсим да назначим SALES MANAGER- PHARMA INDUSTRY :

ОТГОВОРНОСТИ:

1.Oтговаря за  продажба на фармацевтични суровини (помощни вещества и API) и отговорност за предоставяне на техническа подкрепа от първа ръка на учения по разработване на формули за различни лекарствени форми.
2.Работа като член на технико-търговски екип и ще отговаря за съществуващи продажби и нови бизнес разработки чрез идентифициране на потенциални клиенти и вземания.
3.Проектиране и прилагане на стратегически бизнес план, който разширява клиентската база на компанията и гарантира нейното силно присъствие.
4. Идентифицира нововъзникващите пазари и пазарните промени, като е напълно наясно с новите продукти и състоянието на конкуренцията.
5. Развива  бизнеса чрез генериране на нови проекти, проследяване на текущи проекти, търсене на нов бизнес, предоставяне на техническа помощ/знание за приложения на екипа за разработка на продукти в края на производителя, картографиране на нови пазари, проучване и събиране на изискванията на индустрията, актуализиране на клиентите с нова продуктова линия, възможности за различни анализи на пропуски.

Квалификации и умения:

1.Добро владеене на английски език и компютърна грамотност (CRM, MS Office).
2.Шофьорска книжка и отворен за пътуване в региона.
3.Висше техническо образование в областта на фармацията./препоръчително/
4.Предприемачески дух, страст за постигане на целите.

5. Опит във търговията във фармацевтичната индустрия.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

1.Силен екипен дух и корпоративна култура, за да внесете вашите творчески идеи, да бъдете възнаградени за постиженията си и да напреднете в кариерата си.

2.Постоянно научно и техническо обучение и отлични възможности за кариерно развитие;

3.Модерни корпоративни инструменти за ефективност на ролята (служебен автомобил, гориво, мобилен телефон, лаптоп и др.)

4.Бонус, който е свързан с представянето.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Контакти: 0878355931 РАДИ МАРКОВА

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 от 13/09/2019 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.