Job Openings МАШИНЕН ИНЖ. КОНСТРУКТОР СЪС SOLIDWORKS | ХВП

About the job МАШИНЕН ИНЖ. КОНСТРУКТОР СЪС SOLIDWORKS | ХВП

Human Power е компания, която предоставя консултации и подбор на кадри за едни от най-добрите компании в България.

За наш партньор, търсим да назначим КОНСТРУКТОР със SOLIDWORKS:

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Проектира и конструира машини за опаковане за хранително-вкусовия отрасъл;
  • Разработване технически спецификации за проекти;
  • Прави пълни изчисления, изготвя детайлни чертежи и технологични скици;
  • Участва при разработването и внедряването на конструктивни и технологични разработки, усвояването на нова техника, технологии и материали, при проектиране на ново нестандартно оборудване, приспособления и инструменти за автоматизиране и механизиране на производството, при монтажа и изпитванията и настройка на опитните или нови производства.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Висше техническо образование машинен инженер
  • Опит със SolidWorks - 1-2 години минимум;
  • Опит с моторни и пневматични задвижвания, валове, ротационни детайли, транспортни ленти и т.н.
  • MS Office пакет: Word, Excel, Outlook, PowerPoint;
  • Английски език на работно ниво.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Възможност за придобиване на нови знания и професионално развитие в утвърдена компания;
  • Дългосрочни и коректни трудови взаимоотношения;
  • Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от специалисти;
  • 1-2 пъти месечно командировки;
  • Стандартно работно време;
  • Реални осигуровки;
  • Атрактивно възнаграждение в зависимост от опита.
  • Обучения и работа с модерен софтуер.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Контакти: 087 8 355931
Благодарим Ви!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Кандидатите не дължат такса за извършените услуги.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Human Power притежава безсрочен лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 3084 от 13/09/2019 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

- Human Power e съосновател на Дружество Индустрия, част от #BNI - Business Network International - в услуга на бизнеса в България.