D-CAT Group’ta Kariyer

Sizin için kendinizi ilerletmeye teşvik edecek ve yeteneklerinizin ortaya çıkmasını sağlayacak bir kariyer sunabiliriz. Dilerseniz kurumsal müşteri ortamlarında SAP ve diğer Business Analytics araçları ile BIGDATA, EIM, DWH, Reporting, Data Vizualization, Machine Learning projelerinde Proje Yönetimi, ARGE rolleri alabilir, Dilerseniz Teklnocat LABS bünyesindeki çeşitli yeni medya araçlarını kullanan startup projelerde Dijital Pazarlama, Google Ads, Social Paid reklam yönetimi, İş Geliştirme, Stratejik İş Ortaklıgı Yönetimi gibi alanlarda rol alabilirsiniz. 

Her gün yeni şeyler öğreneceksiniz ve beceri ve yeteneklerinizden en iyi şekilde faydalanacaksınız. Dinamik, ileriye bakan ve müşteri odaklı bir işletmenin parçası olabilirsiniz. 

"To be the absolute best network for companies to accelerate their business and extend their network / expertise and product / service portfolio. To provide the fastest career-development path for energetic, optimistic, technically-minded people in Teknocat Labs development and project management team."


Our Openings

3 Open Positions