Job Openings Marketing Asszisztens

About the job Marketing Asszisztens

Az Ivanka Digital nemzetközi digitális marketing ügynökség folyamatosan bővülő csapatába keressük lelkes és elkötelezett új munkatársunkat.

Főbb feladatok (rugalmas, a jelölttel együtt alakítjuk):
  • szolgáltatásokhoz kapcsolódó marketingtevékenységek (marketingstratégiák tervezése és kivitelezése)
  • Wix honlapok szerkesztésében való részvétel (koordináció)
  • egyszerűbb grafikai munkák elkészítése (Canva vagy ahhoz hasonló programmal)
  • piackutatások, marketingelemzések készítése, értékelése
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás (e-mail, telefon)
  • partnerkeresés, szakmai egyeztetések előkészítése
  • informatikusokkal, grafikusokkal, szövegírókkal és egyéb szakértőkkel egyeztetés
  • adminisztrációs feladatok
  • riportok, beszámolók, tervek készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • marketing szakirányú végzettség és/vagy marketing ismeretek
  • online marketing technikai alapismeretek
  • Office programok haladó szintű használata
  • belső igény folyamatos szakmai fejlődésre
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készségek
  • angol nyelvtudás (papír nem szükséges)

Előny:
  • marketing munkatapasztalat
  • asszisztencia munkatapasztalat

Amit kínálunk:
  • izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • folyamatos fejlődési lehetőség (tényleg)
  • up-to-date gyakorlati ismereteket szerezhetsz ügynökségi oldalon (pl. honlapok, online és offline marketing, social felületek stb.)
  • versenyképes fizetés
  • távmunka lehetősége
  • lelkes és támogató csapattagok
  • stabil háttér, biztos munkahely

A pozíció kereteit a kiválasztott jelölttel együtt véglegesítjük. Pályakezdők és szakmai gyakorlatosok jelentkezését is várjuk!