Job Openings Rendezvényszervező gyakornok

About the job Rendezvényszervező gyakornok

Az Ivanka Digital több rangos hazai rendezvény és meetup szervezője. Hagyományos rendezvényeink mellett hagyományos és online tanfolyamokat kínálunk, valamint több meetup házigazdái is vagyunk.

Ezen rendezvényeink megvalósításához keresünk csapatunkba rendezvényszervező gyakornokot.

Feladatok

  • Részvétel konferenciák, oktatások és meetupok szervezésében, lebonyolításában és lezárási munkáiban
  • A rendezvényekkel kapcsolatos nyilvántartások és adatbázisok karbantartása
  • Kommunikáció és kapcsolattartás a résztvevőkkel,előadókkal és egyéb partnerekkel
  • Hírlevélküldő, weboldal-szerkesztő és űrlapkészítő szoftverek kezelése
  • Céges weboldalak és közösségi oldalak aktualizása

Elvárások

  • Érvényes hallgatói jogviszony, heti legalább 15-20 óra szabad idő
  • Precizitás, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Újdonságokra, tanulásra fogékony, pozitív személyiség
  • Jó kommunikációs képesség, angol nyelven is

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • Kiemelkedő szakmai háttér - Rendezvényeink és képzéseink jól ismertek és közkedveltek az adatokkal foglalkozó szakemberek körében
  • Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség - a rendezvényszervezés teljes folyamatába betekintést nyújtunk.
  • Kisméretű, áttekinthető szervezet - nálunk mindenki ismer mindenkit.
  • Eredményorientált céges kultúra - nincsenek céltalan feladatok és felesleges bürokrácia.