Job Openings Startup CEO (több területre)

About the job Startup CEO (több területre)

Érdekel a startupok világa, vezetői tapasztalatod van és szívesen a válladra vennél egy céget?

Öt ígéretes startup számára keresünk proaktív, kommunikatív és felelősségteljes CEO-t. A csapatok részben vagy egészben finanszírozva vannak, csapatuk felállt, termékek félkész vagy kész állapotban vannak.

Feladatok, a teljesség igénye nélkül:

  • befektetői pitchek, előadások,
  • pénzügyi és üzleti tervek készítése és végrehajtása,
  • a termék menedzselése a fejlesztési, piacralépési és növekedési szakaszban,
  • értékesítési stratégia kidolgozása és megvalósítása,
  • a cég, a termék "arcaként" szerepelni.

Valamennyi startup esetében adott annak jelenlegi csapata: fejlesztők, marketing szakemberek, mentorok fognak segíteni. Mindenhez érteni természetesen nem kell, viszont az alábbi készségekre mindenképp szükséged lesz:

  • nyitott, kommunikatív, jó kapcsolatteremtő készség,
  • határozott fellépés, kiváló előadókészség,
  • vállalkozói beállítottság, agilitás,
  • megbízhatóság,
  • hajlandóság a folyamatos tanulásra.

Amit kínálunk:
  • tulajdonrész,
  • versenyképes fizetés.

Területek:
  • kereskedelem
  • e-kereskedelem
  • SaaS
  • medtech
  • proptech